GRAFFITI-HYLLEST: Fikk du med deg dette? Noen få dager i mai i fjor kunne man se navnet til Jan Bøhler langs t-banesporet mellom Økern og Risløkka t-banestasjoner. Foto:
GRAFFITI-HYLLEST: Fikk du med deg dette? Noen få dager i mai i fjor kunne man se navnet til Jan Bøhler langs t-banesporet mellom Økern og Risløkka t-banestasjoner. Foto:Bilde 1 av 1

Hvor ble det av Bøhler?

I mai i fjor kunne man se navnet til Jan Bøhler pryde t-banesporet mellom Risløkka og Økern. Kanskje noen rakk å få med seg dette kunstverket, hvis ikke er det i hvert fall for sent nå..

Men hva skjedde? Vannposten personlig har tredd inn i detektivrollen for å finne ut av dette mysteriet. Og hvem er vel bedre å kontakte enn hovedpersonen selv, som for øvrig er ganske så detaljert i forklaringen på når han først fikk nyss om denne hendelsen.