INVITERER: Karsten Sølve Nilsen fra Oslo Elveforum er en av guidene på morgenkveldens bekkevandring i Bjerke bydel. Badedammen på Årvoll er et av stoppestedene. Foto:
INVITERER: Karsten Sølve Nilsen fra Oslo Elveforum er en av guidene på morgenkveldens bekkevandring i Bjerke bydel. Badedammen på Årvoll er et av stoppestedene. Foto:Bilde 1 av 2

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Lær om bekken på vandring

Karsten Sølve Nilsen fra Oslo Elveforum er en av guidene på morgendagens bydelsvandring langs Hovinbekken. Han vil blant annet fortelle om planene rundt badedammen på Årvoll.

I morgen kveld går den årlige bydelsvandringen i Bjerke av stabelen. Tradisjonen tro er det to guider på turen; Karsten Sølve Nilsen og skogvokter Håvard Pedersen. Badedammen på Årvoll er et av stoppene - og her skjer det ting.