TILBAKE TIL UNGDOMSTIDEN:De frivillige damene ved Veitvet nærmiljøsenter, Reidun Larsen, Ingjerd Engelstad og Marion Bastiansen tar gjerne en julekonsert med Lasse Sagen og flere kjente sanger. Foto:
TILBAKE TIL UNGDOMSTIDEN:De frivillige damene ved Veitvet nærmiljøsenter, Reidun Larsen, Ingjerd Engelstad og Marion Bastiansen tar gjerne en julekonsert med Lasse Sagen og flere kjente sanger. Foto:Bilde 1 av 2

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Veitvet og Sletteløkka-uka 2015:

Mimrestund med kjente melodier

Seniorene ved Veitvet nærmiljøsenter ble tatt tilbake til sin ungdomstid når Lasse Sagen kom på besøk og sang kjente sanger.

I forbindelse med Veitvet og Sletteløkka-uka var det hyggetreff for seniorene på Veitvet nærmiljøsenter på onsdag. De møtes til hyggetreff én gang i måneden, men siden det er den årlige Veitvet og Sletteløkka-uka ville de gjøre litt ekstra og inviterte Lasse Sagen. Noe som falt i smak hos flere av de frivillige ved Veitvet nærmiljøsenter.