Om oss

Akers Avis Groruddalen er lokalavisen for Groruddalen nord-øst i Oslo. De fire bydelene Grorud, Bjerke, Alna og Stovner utgjør Groruddalen. Avisen er uavhengig og lokalt eiet.
 
Vi gir ut papiravis hver onsdag og fredag hele året, og er en av de største lokalavisene i Norge blant dem som ikke utkommer daglig. Avisen kom også med egen nettavis i 1995.
 
Redaksjonen holder til i den gamle doktorboligen i Grorud-krysset, Villa Glitre. Langs «Kulturgata» på Grorud finner du – foruten avishuset – også kirke, skole, idrettslag, kafé, steinhoggermuseum, steinindustri og et nærsenter. I området var det tidligere stor steinhoggervirksomhet. Avisen tar med seg historien inn i den moderne tid.
 
Du kan lese mer om avisen og Groruddalen i denne saken!

Redaksjonen

Kjetil Kleven

E-post: kjetil.kleven@groruddalen.no

Tlf: 22918830

Caroline Hammer

E-post: caroline.hammer@groruddalen.no

Tlf: 22918836

Sindre Veum Apneseth

Kay Grue Thorsen

Sporten

E-post: kay.grue.thorsen@groruddalen.no

Tlf: 22918820

Ørjan Brage

E-post: orjan.brage@groruddalen.no

Tlf: 22918820

Martine Myhre Shurdhiqi

E-post: martine.myhre@groruddalen.no

Tlf: 22918820

Hjalmar Kielland

Redaksjonssjef

E-post: hjalmar.kielland.jr@groruddalen.no

Mobil: 97677339

Tlf: 22918830

Hjalmar Kielland

Redaktør og daglig leder

E-post: hjalmar.kielland@groruddalen.no

Tlf: 22918820

Marked

Sten Holt

E-post: sten.v.holt@groruddalen.no

Tlf: 22918823

Jarle Hansen

E-post: jarle.hansen@groruddalen.no

Mobil: 92821103

Tlf: 22918824

Øystein Kielland

Markedssjef

E-post: ok@groruddalen.no

Mobil: 97703840

Tlf: 22918827

Abonnement og administrasjon

Arne Eriksen

E-post: arne.eriksen@groruddalen.no

Mobil: 90856925

Tlf: 22918821

ANNONSE