SPENNENDE TING PÅ GANG: Hovedleder Richard Pedersen og Grorud IL har flere spennende og godt kvalifiserte kandidater til den ledige jobben som hovedtrener for Grorud IL. Foto:
SPENNENDE TING PÅ GANG: Hovedleder Richard Pedersen og Grorud IL har flere spennende og godt kvalifiserte kandidater til den ledige jobben som hovedtrener for Grorud IL. Foto:Bilde 1 av 2

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Hvem tar over Grorud IL?

Nærmer seg avklaring

Forrige uke meldte Grorud IL at de hadde redusert søkerlista til hovedtrenerjobben fra 50 til fem kandidater. I løpet av helgen meldte det seg imidlertid tre nye spennende navn på blokka, men nå sitter man igjen med fire kandidater som alle er kalt inn på intervju.

– I løpet av helgen skjedde det veldig mye. Blant annet dukket det opp noen flere spennende alternativer for oss. De fem kandidatene vi hadde i slutten av forrige uke ble plutselig til åtte. I løpet av mandagen og tirsdagen fikk vi imidlertid kuttet ned lista til fire kandidater, sier hovedleder Richard Pedersen til Akers Avis Groruddalen.