I FORM: Komiker Zahid Ali skal ta Bydel Bjerke og operaen med storm. Han gleder seg til å møte unge talenter til et samarbeid. Foto: Per Heimly
 Foto: Per Heimly

I FORM: Komiker Zahid Ali skal ta Bydel Bjerke og operaen med storm. Han gleder seg til å møte unge talenter til et samarbeid. Foto: Per Heimly
 Foto: Per HeimlyBilde 1 av 2

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Bydel Bjerke og Operaen:

Bydel Bjerke skal få deg til å grine…av latter

For fjerde gang inntar talenter fra Bydel Bjerke Den Norske Opera og Ballett. Denne gangen har de med seg komikeren Zahid Ali – og mye, mye humor.

Rett over nyttår kan man oppleve et noe annerledes show på scene 2 i operaen. Bydel Bjerke har satt opp show der tre ganger før, senest ikke så lenge før jul. Men nå er det faktisk ikke musikken som står helt i fokus. Det er humoren. Bydel Bjerke skal få deg til å grine - av vitser og stand-up numre. Med seg på laget har de komiker Zahid Ali, som ikke kan få skrytt nok av ungdommene.