GLADE FOTBALLJENTER: Samtidig som de har hatt mye gøy og moro, har disse jentene i løpet av kort tid lært mye av det elementære innen fotballspillet. I midten bak står Andreas Torsæter, som har sin trenerutdannelse fra University Campus of Football Business (UCFB) Etihad Campus i Manchester. Helt til høyre står Marius Vasaasen. Foto: Rolf E. Wulff
GLADE FOTBALLJENTER: Samtidig som de har hatt mye gøy og moro, har disse jentene i løpet av kort tid lært mye av det elementære innen fotballspillet. I midten bak står Andreas Torsæter, som har sin trenerutdannelse fra University Campus of Football Business (UCFB) Etihad Campus i Manchester. Helt til høyre står Marius Vasaasen. Foto: Rolf E. WulffBilde 1 av 2

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Full rulle i hallen

Det er et imponerende tilbud Haugerud IF har til lokalmiljøets barn og ungdom i løpet av sommerferieukene. Vi tok en kjapp tur innom da det var fotballskole for jenter.

Badminton, barnetrim, basketball, capoeira, cricket, crosstraining, barnedans, K-pop-dans, E-sport/FIFA, fotball, fotballtennis, hengekøyenatt, innebandy, julinatta i Haugerudhallen (innendørsturnering i fotball), judo, klatring, padling, sykling, sjakk, tennis, trening for kvinner, turer og utflukter, turneringer, zumba, åpen hall. Det er nesten så man mister pusten. Aktiviteter hver eneste dag gjennom hele sommerferien.