Jawad Aziz inviterte til boksignering hos Norli på Grorud i helgen. Boka ble utgitt i januar og heter «To tusen tårer, ti grunner». Foto: Sajandan Rutthira
Jawad Aziz inviterte til boksignering hos Norli på Grorud i helgen. Boka ble utgitt i januar og heter «To tusen tårer, ti grunner». Foto: Sajandan RutthiraBilde 1 av 3

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Lindeberg-forfatter utenfor komfortsonen. Gir innblikk i egne tanker og følelser

Jawad Aziz (29) har tilbrakt store deler av livet i Groruddalen, og sist lørdag holdt han sin første boksignering på Grorud senter. Boka er en poetisk diktsamling basert på personlige hendelser om hvordan livet kan gi deg noen slag, og at det ikke skal mye til før det får store konsekvenser.

Det var sist lørdag duket for boksignering hos Norli på Grorud. Boka er skrevet av Jawad Aziz og heter «To tusen tårer, ti grunner». Til boksigneringen vartet forfatteren opp med gratis brownies, kaffe og et særdeles godt humør. Mottakelsen virket å være svært god, og allerede før sin oppsatte tid hadde Jawad solgt to bøker! Det var flere som kom til signeringen, og som slo av en prat med forfatteren.