LANG INNSATS: Leder Jorunn Hagen (bak) startet opp Kulturkjeller'n for 25 år siden. Jorun Børresen og sekretær Janne Thoresen har også vært med helt siden starten. I bakgrunnen til venstre ser vi Mia Larsen og Anne Grete Orlien, to damer som også har satt sitt sterke preg på lokalsamfunnet gjennom et vell av aktiviteter og frivillig arbeid gjennom årene. Foto:Bilde 1 av 1
Kulturkjeller’n er en institusjon på Ellingsrud. Nå feirer den 25 år!
Kulturkjeller'n på Ellingsrud har for lengst blitt en institusjon og et samlingssted for lokalmiljøet. I et kvart århundre har de holdt det gående – og håper at de kan få fortsette!
- Dette er det eneste faste stedet på Ellingsrud hvor vi vet vi kan treffe hverandre når vi føler behov for det. Nyte en kaffe og vaffel mens praten går, sier Jorunn Hagen, som for 25 år siden startet opp Kulturkjeller'n i underetasjen til Ellingsrud kirke.
Kjære leser!
Logg deg inn og les
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få oppdateringer rett i innboksen.
Appen «Groruddalen» laster du ned fra App Store og Google Play