NÅDDE IKKE HELT OPP: Rashid Nawaz (Ap) har jobbet hardt for inkludering og mangfold. Her godt representert med Líf Laga-genser, der ungdom får gjøre en forskjell i lokalsamfunnet sitt.
NÅDDE IKKE HELT OPP: Rashid Nawaz (Ap) har jobbet hardt for inkludering og mangfold. Her godt representert med Líf Laga-genser, der ungdom får gjøre en forskjell i lokalsamfunnet sitt.Bilde 1 av 1

Nådde ikke helt opp til OXLO-prisen

Rashid Nawaz, BU-leder i Bydel Stovner, var en av tre finalister til OXLO-prisen 2024. Onsdag ble vinneren kåret. Denne gangen ble det ikke Stovner som stakk av med prisen.

Det ble til slutt Minotenk som fikk den gjeve prisen, som går til personer eller organisasjoner som jobber for å gjøre Oslo til en mer inkluderende og mangfoldig by. Byråd for sosiale tjenester, Julianne Ferskaug, delte onsdag ut prisen på vegne av byrådet.