FIRE GODE VENNINNER: Birth Dybing la merke til disse damene og tok fram mobilkameraet – men like etterpå kom samvittigheten smygende. Det førte til grønt lys og en god prat. Ikke minst sommerens første fotoseier.
FIRE GODE VENNINNER: Birth Dybing la merke til disse damene og tok fram mobilkameraet – men like etterpå kom samvittigheten smygende. Det førte til grønt lys og en god prat. Ikke minst sommerens første fotoseier. FOTO: Brith Dybing

Snikfotograferte seg til fotoseier – men ba om grønt lys etterpå

Sommeren er i gang, og det er også fotokonkurransen «Sommerbildet 2025». Første ukesvinner er kåret – Brith Dybing fra Veitvet – og det ble et bilde med både varme, vennskap og en liten dose paparazzi-faktor.

– Jeg så dem og bare måtte ta bildet. De så ut til å ha det så utrolig hyggelig sammen, sier Brith Dybing – og legger lattermildt til: