KAN GLEDE SEG: Ceylan (5) og Gustavo (5) var på juleverksted i Grorud samfunnshus og der kom det fram at de har god grunn til å se fram til julaften.
KAN GLEDE SEG: Ceylan (5) og Gustavo (5) var på juleverksted i Grorud samfunnshus og der kom det fram at de har god grunn til å se fram til julaften. Bilde 1 av 3

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Snille barn på juleverksted i samfunnshuset. Gleder seg til besøk av selveste julenissen

Et helt år med god oppførsel vil etter all sannsynlighet snart gi svært god uttelling for Ceylan (5) og Gustavo (5).

Lørdag var det juleverksted i Grorud samfunnshus i regi av samfunnshuset selv, Framfylkingen i Oslo og Deichman i samarbeid med Nordpolen. Sistnevntes administerende leder, julenissen, forbereder seg på den mest hektiske tiden av sesongen, og trolig blir besøket til Kalbakken langt og omfattende siden et dypdykk i oppførselen til kalbakkenbarna viser særdeles god atferd og dermed et berettighet nissebesøk på julaften. Avisa møtte flere av de snille barna, blant andre Ceylan (5) og Gustavo (5).