LAVT UNDER TAKET: Eller er det et tak? Rektor Kjell Ove Hauge prøver i hvert fall å klatre litt - selv om det kan klatres adskillig høyere ikke langt fra stedet han faktisk befinner seg på. FOTO: Rolf E. Wulff
Sommer-gjett'n
Sommer-gjett'n 4:
En klatrende rektor – hvor befinner Kjell Ove seg?
Kjell Ove Hauge er en norsk pedagog, skoleleder, sakprosaforfatter og tidligere friidrettsutøver. Siden 2013 har han vært rektor ved Kuben videregående skole i Oslo. Nå har han tatt over stafettpinnen i årets «Sommergjett’n» etter hockeylegende Mats Zuccarello og tatt seg fram til steder i Groruddalen det blir opp til deg å finne ut av hvor!
Det første han gjør er å begynne å klatre opp en slags steinvegg. Stedet vi skal frem til er imidlertid ikke noe klatrested – men vi skal ikke særlig langt unna for å finne folk som liker å utføre den slags akrobatikk.
Kjære leser!
Logg deg inn og les
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få oppdateringer rett i innboksen.
Appen «Groruddalen» laster du ned fra App Store og Google Play