Foto:
Foto:Bilde 1 av 2
Foto:
Foto:Bilde 2 av 2

Åpent folkemøte:

Hva er god byutvikling for Groruddalen?

Mandag 12. oktober inviterer Groruddalen Miljøforum til et folkemøte om den fremtidige byutviklingen i Groruddalen. Av pandemiske årsaker må dette gjennomføres på en litt annen måte enn vanlig – derfor bør alle interesserte ta en titt her.

Til dette møtet vil Plan- og bygningsetaten sende to av sine topp-folk, nemlig enhetslederne for henholdsvis Groruddalen og Øst: Arne Bergsgard og Inga Berge de Galvez.

De to vil fortelle om planene som nå er igangsatt i Groruddalen – og hvordan etaten jobber for å sikre at dette blir prosjekter til det beste for dalen.

Påmelding

Møtet vil foregå i kafeen på Furuset Forum, men av smittevernhensyn må man begrense antallet tilhørere til 50. Hvis du ønsker å delta på møtet må du derfor melde deg på ved å trykke på denne lenken og følge instruksjonene.

Hvis møtet skulle fylles opp, fortvil ikke! Hele folkemøtet vil også sendes direkte på avisas Facebook-sider.

Den ekstraordinære situasjonen gjør at Miljøforumet følger de vanlige smittevernsrådene, med riktig avstand i møterommet og god desinfeksjon. Derfor vil det heller ikke være noe servering denne gangen.

Møtet avholdes i Furuset Forum 12. oktober.

Møtet avholdes i Furuset Forum 12. oktober.