KAN SMILE: Senterdirektør Jørgen Lund Solvei har begynt med jobben om å få på plass leietakere igjen på Triaden - etter at man nesten halverte antall butikker under oppussingen. Foto:
KAN SMILE: Senterdirektør Jørgen Lund Solvei har begynt med jobben om å få på plass leietakere igjen på Triaden - etter at man nesten halverte antall butikker under oppussingen. Foto:Bilde 1 av 4

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Senteråret 2021 - Triaden:

– Vi har rett og slett gjort det bra

På Triaden brukte man 2021 til å fylle opp igjen med butikker og spisesteder gradvis etter byggeperioden, og herfra peker pila i grunnen bare i én retning – oppover.

– Vi er jo det sentret i Olav Thon-gruppen som har hatt den største økningen i år. Vi har rett og slett gjort det bra, sier en fornøyd senterleder Jørgen Lund Solvei når han skal oppsummere 2021.