SAMME TREND I ÅR: Padel, som er relativt nytt i Norge, kåres til den store vinneren i 2021 av varehussjef Ørjan Strandberg-Jensen. Varehussjefen tror padel-trenden fortsetter i 2022. Foto:Bilde 1 av 1
XXL Alna:
– Med en gang snøen kom ble det fart hele veien
I 2021 oppsto nye trender som varehussjef Ørjan Strandberg-Jensen hos XXL Alna spår vil bli mer populære i året som kommer. Han har også store forventinger til de mer tradisjonelle aktivitene som ski og sykkel.
– Det var et spesielt år. Vi holdt stengt fra slutten av januar og til og med 5. mai. Da var fokus på å ivareta våre ansatte. I perioden vi har holdt åpent er jeg veldig fornøyd med resultatene vi har skapt, og så greide vi å avslutte med en god desember, sier varehussjef Ørjan Strandberg-Jensen hos XXL Alna.
Han trekker fram padel som den store vinneren i 2021, og forventer at den stigende interessen i 2021 vil fortsette i 2022.
Kjære leser!
Logg deg inn og les
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få oppdateringer rett i innboksen.
Appen «Groruddalen» laster du ned fra App Store og Google Play