KOMFORTABELT PÅ FURUSET: Å besøke tannlegen kan være skummelt for noen, mens andre regelrett sovner i tannlegestolen. Her med kjeveortoped Ali Hindi i stolen omkranset av Maria Runningen (b.v), Unni Jerpseth, Stine Torgersen, Line Kjølstad, Mirjam Neuhof og Emma Nguyen-Menes (f.v).
KOMFORTABELT PÅ FURUSET: Å besøke tannlegen kan være skummelt for noen, mens andre regelrett sovner i tannlegestolen. Her med kjeveortoped Ali Hindi i stolen omkranset av Maria Runningen (b.v), Unni Jerpseth, Stine Torgersen, Line Kjølstad, Mirjam Neuhof og Emma Nguyen-Menes (f.v). Bilde 1 av 3

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Colosseum-tannlegene på Furuset får pasientene sine til å sovne i stolen

Tannlegeskrekk er fremdeles en realitet, men på Furuset er pasientene så avslappet at de sovner i tannlegestolen, forteller kjeveortoped Ali Hindi hos Colosseum Tannlege Furuset som åpnet nytt lokale torsdag.

Colosseum Tannlege Furuset åpnet på Furuset første gang i 2021. Da overtok Colosseum den velkjente praksisen til den avdøde tannlegen Per Ivar Guttulsrud, som drev sin klinikk på Furuset senter fra 80-tallet fram til sin død i 2021. Colosseum Tannlege har nå flyttet til større lokaler på Furuset senter, og torsdag var det finfin åpning med snorklipping som Per Ivar Guttulsruds sønn overvar.