HÅPER PÅ ET JULEMIRAKEL: Ivar Morken (f.v.), Mari Morken, Ivar Leveraas og Jan Christian Vestre (Ap) er samlet på Haugerud seniorsenter med ett felles budskap: Verdien av et seniorsenter er for stor til å legge det ned.Bilde 1 av 3
For å se disse bildene må du ha et abonnement
For å se disse bildene må du ha et abonnement
Håper på et julemirakel
Torsdag faller dommen fra politikerne i Bydel Alna. Brukerne ved seniorsenteret på Haugerud er blant dem som har mobilisert kraftig etter at budsjettet ble sluppet og det ble kjent at de risikerer å miste møteplassen. Nå får de støtte helt fra øverste hold.
Helseminister Jan Christian Vestre (Ap) håper på et julemirakel. Alna-nisse og BU-leder Mari Morken (Ap) vil ikke love for mye. Ivar Leveraas og Ivar Morken i henholdsvis brukerrådet og eldrerådet krysser fingrene.
Kjære leser!
Logg deg inn og les
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få oppdateringer rett i innboksen.
Appen «Groruddalen» laster du ned fra App Store og Google Play