NABOSKAP: IKEA Furuset er opptatte av tilhørigheten i Groruddalen, og deler blant annet ut sitt nabofond hvert år. Her fra årets overrekkelse til Høybråten og Stovner IL.
NABOSKAP: IKEA Furuset er opptatte av tilhørigheten i Groruddalen, og deler blant annet ut sitt nabofond hvert år. Her fra årets overrekkelse til Høybråten og Stovner IL. FOTO: Rolf E. WulffBilde 1 av 3

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

IKEA bidrar til nytt klubbhus på Høybråten

Endelig er arbeidene i gang med nytt klubbhus for Høybråten og Stovner Idrettslag, etter at storstua tragisk brant ned i 2020. Da kommer det jo fryktelig godt med at naboene på IKEA Furuset kommer med en hjelpende hånd.

– Veldig, veldig glade for dette, det er utrolig kjærkomne midler, sier Høybråten og Stovner Idrettslags (HSIL) styreleder, Jon Schmidt til avisa.