KORSANG OG FORESTILLINGER: Teater Vildenvei ønsker å nå et bredt publikum, og i form av teater, musikk og fellesskap.
KORSANG OG FORESTILLINGER: Teater Vildenvei ønsker å nå et bredt publikum, og i form av teater, musikk og fellesskap.Bilde 1 av 4

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Klodens Vinder i Ellingsrud kirke

Teater Vildenvei og koret Blåfugl inviterer til en ny forestilling i Ellingsrud kirke. Forestillingen «Klodens Vinder» skal belyse medmenneskelighet og håp.

Koret fra Aktivitetshuset Villa Walle, Blåfugl og Teater Vildenvei har gått sammen om en rørende og inspirerende ny forestilling. Onsdag 29.januar klokken 18.00 skal de besøke Ellingsrud kirke. «Klodens Vinder» er et teaterstykke som samler dikt fra ulike deler av verden, og som med musikk og sang fremført av Blåfugl ønsker å berike sitt publikum med vakre, kraftfulle tekster og et optimistisk blikk på menneskets ressurser.