VIL HA MER KONSTRUKTIV DEBATT: Grete Horntvedt og Mudassar Kapur vil ha en debatt som dreier seg mer om innholdet i Groruddals-satsingen enn å bare måle størrelsen på pengesekken. Og da er det viktig å peke ut de gode tiltakene. Foto:
VIL HA MER KONSTRUKTIV DEBATT: Grete Horntvedt og Mudassar Kapur vil ha en debatt som dreier seg mer om innholdet i Groruddals-satsingen enn å bare måle størrelsen på pengesekken. Og da er det viktig å peke ut de gode tiltakene. Foto:Bilde 1 av 1

Høyre vil ha mer målrettet Groruddals-satsing:

– Må treffe med tiltakene

Høyre er lei av at debatten om Groruddals-satsingen kun skal handle om hvem som gir mest penger, og mener at uten treffsikre tiltak blir det for ren symbolpolitikk å regne.

- Jeg savner en debatt der man ikke bare teller penger eller roper på å få mer, sier stortingsrepresentant Mudassar Kapur (H) alvorlig.