ØKER GRORUDDALENS REPRESENTASJON: Mansoor Hussain (Ap) rykker opp til fast plass i bystyret etter at Gro Harlem Brundtland ba om permisjon. Nå håper han å kunne ta tak i ungdomskriminaliteten en gang for alle.Bilde 1 av 1
Ny groruddøl får fast plass i bystyret. Trekker fram kampen mot ungdomskriminalitet som viktigste sak
Mansoor Hussain (Ap) har det siste året vært første vara for Arbeiderpartiet. Nå har Gro Harlem Brundtland bedt om permisjon ut perioden av hensyn til helsa. Dermed rykker Hussein, bosatt på Ammerud, opp til jobben som fast møtende representant, og sikrer enda tyngre Groruddalen-representasjon.
Mansoor Hussain blir med dette den 12. representanten med bosted i Groruddalen i Oslo bystyre og får sin andre periode i bystyret. Han har klare forhåpninger om hva han håper å få jobbe med fremover.
Kjære leser!
Logg deg inn og les
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få oppdateringer rett i innboksen.
Appen «Groruddalen» laster du ned fra App Store og Google Play