SPEKTAKULÆRT BYGG: Stort, grønt og i alle faser miljøvennlig. Det nye logistikkbygget ut mot Østre Aker vei vil skille seg ut med flotte fasader og med et tak på hele 16.000 kvadratmeter hvor det blir blant annet stauder, busker, humler, treningsapparater og gangstier. Foto: Nordic - Office of Architecture Foto:Bilde 1 av 6
For å se disse bildene må du ha et abonnement
For å se disse bildene må du ha et abonnement
For å se disse bildene må du ha et abonnement
For å se disse bildene må du ha et abonnement
For å se disse bildene må du ha et abonnement
Utvikler det grønneste logistikkbygget i landet
Gamle bygg er revet og et nytt gigantisk bygg skal reises i Alf Bjerckes vei 22. Men ikke et hvilket som helst bygg. Aspelin Ramm er byggherre for det som skal bli det grønneste bygget innen logistikkbransjen.
- Vi har satt oss høye miljøambisjoner for prosjektet og er opptatt av at dette skal bli et bygg som er tilpasset morgendagens løsninger, og som våre kunder skal være stolte av, sier Mona Aarebrot, direktør for marked og drift i Aspelin Ramm.
Kjære leser!
Logg deg inn og les
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få oppdateringer rett i innboksen.
Appen «Groruddalen» laster du ned fra App Store og Google Play