MEDALJEGROSSIST: VIktor Sinding-Larsen kom hjem fra mesterskapet med både NM-gull og tre sølv. Foto: Audun Morgestad
MEDALJEGROSSIST: VIktor Sinding-Larsen kom hjem fra mesterskapet med både NM-gull og tre sølv. Foto: Audun MorgestadBilde 1 av 3

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Medaljedryss i NM for familien Sinding-Larsen og deres firbente venner:

Leverte da det gjaldt som mest

På grunn av pandemien var norgesmesterskapet i hundekjøring årets store høydepunkt for Viktor og Linn Beate Sinding-Larsen fra Lunden. Da passet det bra at det meste også klaffet for ekteparet.

– Det gikk over all forventning, og vi er utrolig godt fornøyd, sier Viktor og Linn Beate Sinding-Larsen til Akers Avis Groruddalen. Da barmarks-NM i hundekjøring ble unnagjort på Heradsbygd skistadion i Jømna (Elverum) utmerket groruddølene seg nok en gang i toppen av resultatlistene. Totalt kom paret, som kjører for Nittedal HK, hjem med syv NM-medaljer.