I GANG: Ellingsrud J18 er i gang i Lerøyserien. I helgen ble det ett tap og én seier hjemme i Ellingsrudhallen. Foto:
I GANG: Ellingsrud J18 er i gang i Lerøyserien. I helgen ble det ett tap og én seier hjemme i Ellingsrudhallen. Foto:Bilde 1 av 1

Lerøyserien på hjemmebane:

Én av to for Ellingsrud

Det startet vondt, men endte lykkelig da Ellingsrud J18s håndballjenter inviterte til første runde i Lerøyseriens avdelingsspill. Med én seier fra helgen har Ellingsrud-jentene los på de fire plassene som gir avansement til det nasjonale sluttspillet.

– Vi sitter vel igjen med blandede følelser etter helgen. Alt i alt var det en grei begynnelse på Lerøyserien, men vi skulle gjerne stått igjen med full pott. Det var absolutt innen rekkevidde, men vi tok ikke muligheten vår, sier Ellingsrud-trener Thomas Sigolsen til Akers Avis Groruddalen.