TØFF KAMP: Hjemmeoppgjøret mot Bærum ble en tøff batalje for Mustapha Dibba og resten av Ammeruds basketherrer. Foto: Bjørn Moe
TØFF KAMP: Hjemmeoppgjøret mot Bærum ble en tøff batalje for Mustapha Dibba og resten av Ammeruds basketherrer. Foto: Bjørn MoeBilde 1 av 2

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Tøffe tak mot Bærum

Ammeruds basketherrer klarte ikke å følge opp den fine seieren i Nadderudhallen før jul da Bærum kom på besøk tirsdag kveld. Groruddølene, som ikke har spilt på en lang stund på grunn av koronautsatte oppgjør, manglet rytme i spillet sitt og ble skutt i senk av Bærums giftige skyttere.

– Ikke en god dag på jobb for vår del. Bærum var mye mer sultne enn oss, og vi slet voldsomt med å holde unna for dem. Rett og slett en skuffende kamp og et fortjent tap, sier Andreas Xepapadakis Isaksen.