ITALIA I BLODET: Tekniske Mario deltar i Norway Cup for første gang, og stortrives på sletta. Varmen er heller ikke et stort problem for gutten som er vant til å ha det enda varmere.
ITALIA I BLODET: Tekniske Mario deltar i Norway Cup for første gang, og stortrives på sletta. Varmen er heller ikke et stort problem for gutten som er vant til å ha det enda varmere.Bilde 1 av 4

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

«Super-Mario» slo til på Ekebergsletta: – Det er veldig spesielt å skåre her

Mario fra HSIL pleier å være i Italia på denne tiden av året – men i år ble det Norway Cup i stedet. Det angrer han ikke på. I en av sine første kamper på Ekebergsletta smalt han til med scoring og et stort glis.

For mange er Norway Cup en sommertradisjon. For Mario, som vanligvis tilbringer ferien i Italia med familien, var årets deltakelse et friskt pust – og en drøm i oppfyllelse.

Kommentarer