PÅ TALEBENKEN: Stortingsrepresentant Iselin Nybø (V) og Kristin Vinje (H), Pakistan sin ambassadør Riffat Masood, Annum Saher Islam, nestleder Monique Nyberget Hiller i Alna bydelsutvalg og minoritetskontakt Therese Lutnæs i Politiet. Foto:
PÅ TALEBENKEN: Stortingsrepresentant Iselin Nybø (V) og Kristin Vinje (H), Pakistan sin ambassadør Riffat Masood, Annum Saher Islam, nestleder Monique Nyberget Hiller i Alna bydelsutvalg og minoritetskontakt Therese Lutnæs i Politiet. Foto:Bilde 1 av 1

Feiret Grunnloven imoskeen på Furuset

Lajna Imaillah Norge (kvinneforeningen til Ahmadiyya Muslim Jama'at Norge) inviterte ordfører Marianne Borgen, stortingsrepresentanter og politikere til sin feiring av Grunnloven i Baitun Nasr Moskeen på Furuset.

Det er tredje året på rad de arrangerer en feiring rundt grunnlovsdagen. Noe som gjør det til en tradisjon. Poenget er å feire Grunnloven og komme sammen. Det er kun kvinner som var invitert.