MESTRING: Amund Hamnes Asberg, Reidar Ahlsen og Amalie Statland Fantoft er er veldig fornøyd med de nye pc-ene Grorudhuset har fått av Elkjøp. Her sammen med butikksjef Pål Henning Olsen som synes det er bra at de eldre også får være med på den teknologiske utviklingen. Foto:
MESTRING: Amund Hamnes Asberg, Reidar Ahlsen og Amalie Statland Fantoft er er veldig fornøyd med de nye pc-ene Grorudhuset har fått av Elkjøp. Her sammen med butikksjef Pål Henning Olsen som synes det er bra at de eldre også får være med på den teknologiske utviklingen. Foto:Bilde 1 av 1

Nå kommer Reidar seg på nett

For de fleste av oss er det vanlig å ha tilgang til og bruke teknologi i hverdagen, men for mange eldre er det vanskelig å henge med på utviklingen. Derfor ønsker Elkjøp å støtte med ulike midler for å redusere det digitale gapet i samfunnet.

En av de eldre som ofte er på Grorudhuset er Reidar Ahlsen, han er tidligere vaktmester og har jobbet flere steder i Groruddalen i mange år.