PÅSKESTEMNING I VENTE: På husflidsmarkedet på Låven på Øvre Fossum gård blir det et stort utvalg av håndlagde produkter – blant annet strikkede og heklede figurer, kurver, keramikk og påskepynt laget av lokale håndverkere.
PÅSKESTEMNING I VENTE: På husflidsmarkedet på Låven på Øvre Fossum gård blir det et stort utvalg av håndlagde produkter – blant annet strikkede og heklede figurer, kurver, keramikk og påskepynt laget av lokale håndverkere.Bilde 1 av 2

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Her blir det påskestemning i helgen: Fyller låven med håndverk og aktiviteter

Stort og fargerikt husflidsmarked venter på Øvre Fossum gård – ved Ridesenteret på Stovner – denne helgen.

Ekte vår- og påskestemning står for tur på Stovner når Østre Aker husflidslag inviterer til sitt tradisjonsrike håndverksmarked på Låven på Øvre Fossum gård.