ENORM UTSIKT: Hotelldirektør Annelie Tell har store planer for Quality Hotel 33 på Økern i årene fremover. Et hotell med en restaurant og bar som blant annet kan by på en av de fineste utsiktene i hovedstaden - og ikke minst Groruddalen. Foto:
ENORM UTSIKT: Hotelldirektør Annelie Tell har store planer for Quality Hotel 33 på Økern i årene fremover. Et hotell med en restaurant og bar som blant annet kan by på en av de fineste utsiktene i hovedstaden - og ikke minst Groruddalen. Foto:Bilde 1 av 4

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Ser lyst på fremtiden

Quality Hotel 33 på Økern har nylig feiret sitt 10-årsjubileum. Med ny direktør ser man lyst på fremtiden og har klare mål om å bli enda bedre.

- I tillegg til å stå fram som et av de beste hotellene, har vi også satt oss som mål sammen med Quality Hotels å bli Nordens beste arbeidsplass innen 2020, smiler hotelldirektør Annelie Tell.