Huken fra et tidlig forslag fra kommunens side. Grorud SV og Tale Pleym inviterer nå til åpent møte for å høre hva folk ønsker å bruke Huken til fremover. (Illustrasjon: EBY/Asplan Viak, foto/montasje: Akers Avis Groruddalen). Bilde 1 av 4
For å se disse bildene må du ha et abonnement
For å se disse bildene må du ha et abonnement
For å se disse bildene må du ha et abonnement
Mener konsertforslaget bør utforskes videre. Vil høre din mening og inviterer til åpent møte om Huken
Meningene er mange – og delte – om hvordan man egentlig skal ta i bruk det enorme krateret som ligger igjen etter pukkvirksomheten i Huken. For å sikre at alle blir hørt, inviterer Grorud SV rett og slett til et åpent møte. Midt i smørøyet.
Det skjer noen småting i det gamle pukkverket, med litt støtting av vegger, og gresset gror fritt i det gamle krateret. Men de store grepene lar fremdeles vente på seg - der åpningen av Aurevannsbekken er det neste store på plakaten.
Kjære leser!
Logg deg inn og les
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få oppdateringer rett i innboksen.
Appen «Groruddalen» laster du ned fra App Store og Google Play