PÅ LUNSJ: Denne gjengen dukket opp på lunsj i Furuset Forum for å feire Magne Stakvik som nylig ble klubbens ferskeste æresmedlem. Foto:Bilde 1 av 3
For å se disse bildene må du ha et abonnement
For å se disse bildene må du ha et abonnement
Furuset IFs nyeste æresmedlem:
Feiret Magne med lunsj, trompetspill og flotte ord
Han kom inn i Furuset Idrettsforening som frivillig på starten av 70-tallet og har stått på inntil han gikk av som daglig leder tilbake i 2014. For den lange og trofaste innsatsen valgte Furuset Idrettsforening under sitt årsmøte å tildele Magne Stakvik æresmedlemskap i klubben. Fredag fikk han sin medalje da klubben inviterte de nærmeste til lunsj i Furuset Forum.
– Dette var ikke bare utrolig hyggelig, men også veldig overveldende og overraskende. Å bli utnevnt til æresmedlem i Furuset Idrettsforening er jeg utrolig stolt av. Jeg vil takke hele klubben for både innstilling som æresmedlem og vedtak om det. Det setter jeg, som er blå innerst i hjerterota, stor pris på, sier Magne Stakvik.
Sist fredag var den tidligere daglige lederen tilbake i Furuset Forum. Anledningen var en hyggelig lunsj til ære for Magne selv, etter at han tilbake på årsmøtet i mars ble utnevnt til æresmedlem i foreningen.
Kjære leser!
Logg deg inn og les
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få oppdateringer rett i innboksen.
Appen «Groruddalen» laster du ned fra App Store og Google Play