TOMÅLSSCORER: Oscar Aga scoret to mål, men hadde likevel ingen grunn til å smile ettersom Grorud tapte kveldens bortekamp mot Bryne med 2-3. Foto:
TOMÅLSSCORER: Oscar Aga scoret to mål, men hadde likevel ingen grunn til å smile ettersom Grorud tapte kveldens bortekamp mot Bryne med 2-3. Foto:Bilde 1 av 1

For lite og for sent for Grorud

Oscar Aga smalt inn sitt og Grorud ILs andre mål i kveldens bortekamp mot Bryne på overtid. Dessverre betydde det lite da hjemmelaget allerede var oppe i en 3-0-ledelse.

– Jeg er godt oppdratt i Follo FK av en Torshov-legende ved navn Erik Sørensen. Da vi tapte klart så han meg alltid i øynene og sa at i dag ble vi nummer to. Dette gjaldt dessverre for oss i denne kampen. Vi var nummer to i det meste. Det ble en dag hvor det ikke gikk på skinner for vår del. Det var rett og slett noe urytmisk og passivt over oss, oppsummerer Grorud-trener Aksel Bergo.