SNART KLAR: Grorud ILs hovedleder, Richard Pedersen, med utsikt over den nye miljøvennlige kunstgressbanen med undervarme som snart er klar. Foto:
SNART KLAR: Grorud ILs hovedleder, Richard Pedersen, med utsikt over den nye miljøvennlige kunstgressbanen med undervarme som snart er klar. Foto:Bilde 1 av 2

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Grorud ILs nye kunstgress tar form:

Snart åpner «Grorud Arctic Match»

I disse dager ferdigstilles den nye kunstgressbanen på Grorud. Når den er klar til bruk vil Grorud IL ha en av landets mest miljøvennlige og brukervennlige arenaer.

- Vi gleder oss veldig til å ta den nye banen i bruk. Det er en bane av ypperste klasse, som vil stå i sentrum for mesteparten av vår aktivitet hele året igjennom. «Grorud Arctic Match» er noe av det største som noensinne har skjedd i Grorud IL, slår hovedleder Richard Pedersen og daglig leder Jon Ole Reinhardsen fast.