TO SØLVMEDALJER: Ellingsrud-gutten Fredrik Villumstad poserer med sine to sølvmedaljer fra junior-VM i finske Lahti i helgen. Foto:Bilde 1 av 2
For å se disse bildene må du ha et abonnement
Sparte det beste til slutt:
Fløy til to VM-sølv
I månedsskiftet juni/juli brakk han ryggen og ble satt på sidelinjen ut desember, men i helgen var Fredrik Villumstad tilbake i hoppsirkuset da junior-VM gikk av stabelen i Finland. Der sparte Ellingsrud-gutten det beste til slutt og stakk hjem med to sølvmedaljer.
– Ja, det er klart at man er fornøyd med to sølvmedaljer, men jeg sitter likevel igjen med en litt bitter smak etter mesterskapet. Dette kunne fort blitt to gull. Det irriterer meg litt, men når jeg får det litt på avstand kan jeg nok ikke annet enn å være glad, sier Ellingsrud-gutten Fredrik Villumstad.
Kjære leser!
Logg deg inn og les
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få oppdateringer rett i innboksen.
Appen «Groruddalen» laster du ned fra App Store og Google Play