MÅLSCORERNE: Fabian Ø. Ness, Nikolai J. Hristov, Peter Godly Michael og Torje Naustdal scoret Groruds mål i 4-2-seieren over Sandnes Ulf. Foto:
MÅLSCORERNE: Fabian Ø. Ness, Nikolai J. Hristov, Peter Godly Michael og Torje Naustdal scoret Groruds mål i 4-2-seieren over Sandnes Ulf. Foto:Bilde 1 av 1

Rykket ned i helgen – strålte i mandagens kamp mot Sandnes

Etter Skeids seier over Start i helgen hadde Grorud kun stolthet og ære å spille for i kveldens bortekamp mot Sandnes Ulf. Den har i hvert fall gultrøyene i behold. På Øster Hus Arena leverte nemlig groruddølene en av årets beste kamper og stakk hjem med en leken seier.

– Utrolig deilig! Dette var en skikkelig lagseier hvor samtlige av gutta leverte varene i 90 minutter. Rett og slett herlig å se måten vi framsto på i dag. Tidvis har vi vist at vi kan flere ganger denne sesongen, men denne kampen gjorde vi det i hele kampen. Det tok til slutt brodden av Sandnes Ulf som aldri fikk taket på oss, sier Jonas Rygg.