NYE DRIFTERE: Ida Paulsen Baugerød og Stian Syversen skal få drømmen om et velfungerende ridehus på Nordtvet gård realisert. Det har kulturkonsulent Jørn Linnerud stor tro på. Så stor at han våger seg opp på hesteryggen til Foursox. Foto:
NYE DRIFTERE: Ida Paulsen Baugerød og Stian Syversen skal få drømmen om et velfungerende ridehus på Nordtvet gård realisert. Det har kulturkonsulent Jørn Linnerud stor tro på. Så stor at han våger seg opp på hesteryggen til Foursox. Foto:Bilde 1 av 4

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

Groruddalen øker snittet

Skolen er strålende fornøyd med årets resultater i muntlig eksamen. Shervin Bakhti (15) og Sol Stenseth (16) har begge grunn til å smile.

I skrivende stund er det kun de muntlige resultatene som er klare. Her gjør Groruddalen skole det særdeles bra. Shervin Bakhti og Sol Stenseth er to av skolens fornøyde elever – som nå kan ta sommerferie med ekstra god samvittighet.