25 ÅR: President Roger Yttervik og operativ leder Erling Kristiansen i Lions Club Tveita/Vålerenga viser her fram kunst av Marianne Aulie som var en av hovedutstillerne på jubileumsmessen. Foto:
25 ÅR: President Roger Yttervik og operativ leder Erling Kristiansen i Lions Club Tveita/Vålerenga viser her fram kunst av Marianne Aulie som var en av hovedutstillerne på jubileumsmessen. Foto:Bilde 1 av 1

Jubileum for kunstmesse

I år var det 25. gangen Lions Club Tveita/Vålerenga inviterte til sin tradisjonelle kunstmesse på Tveita skole.

Lions Club Tveita har stått bak den årlange tradisjonen. Ved årsskiftet slo klubben seg sammen med Lions Club Vålerenga og har siden gått under navnet Lions Club Tveita/Vålerenga. Tradisjonen med å arrangere kunstmesse er ivaretatt.