OVERRASKET: Ordfører Marianne Borgen hørte godt etter da John Walstad fra Vestli IL fortalte om «åpen hall» og var positivt overrasket over hva de får til med tilbudet. Foto:
OVERRASKET: Ordfører Marianne Borgen hørte godt etter da John Walstad fra Vestli IL fortalte om «åpen hall» og var positivt overrasket over hva de får til med tilbudet. Foto:Bilde 1 av 3

For å se disse bildene må du ha et abonnement

For å se disse bildene må du ha et abonnement

– Føles litt som «fotball på løkka»

Ordfører Marianne Borgen ble positivt overrasket da hun besøkte tilbudet «åpen hall» i Stovnerhallen på fredag. Hun sammenlikner det med å komme sammen for å spille fotball eller bare henge etter skoletid mellom blokkene i byen.

- Jeg møtte noen jenter som fortalte meg at det var så fint å være her fordi da kunne de snakke sammen uten å sitte med hver sin mobiltelefon. Det synes jeg var godt sagt, forteller ordføreren.